one

spektrum

Systemy Alarmowe

Systemy Alarmowe

 

   Instalacje Alarmowe pozwalają nam spokojnie opuścić "nasze cztery kąty", bez obaw, że osoby niepowołane dostaną się do naszego obiektu niezauważone. Ryzyko kradzieży spada do minimum. W momencie wtargnięcia podczas uruchomionego systemu od razu dostaniemy powiadomienie na naszego smartfona, bądź powiadomimy odpowiednie służby o włamaniu. Do tego potencjalnemu złodziejowi wszechobecny hałas będzie utrudniał jakiekolwiek działanie.

 

  W obecnych czasach instalowany przez nas system bezproblemowo pozwala na powiadamianie 24/7 z każdego miejsca na Ziemi w naszym smartfonie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, sms, bądź połączenia telefonicznego. Dodatkowo możemy powiadamiać firmę ochroniarską o potencjalnym zagrożeniu.

 

Zintegrowane Systemy Bezpieczeństwa

 

   Monitoring, Wideo-domofon, Alarm świetlny czy Alarm głosowy? Wszystkie te opcje możemy scalić w jedną. Sprawny i prawidłowo działający system alarmowy zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

   Jesteśmy w stanie podłączyć do systemu takie elementy jak:  czujniki alarmowe, detektory ruchu, czujniki czadu, czujniki zalania, systemy sygnalizacji pożarowej oraz różne systemy alarmowe wraz z pełną kontrolą dostępu.

 

   Większość urządzeń zwiększających nasze bezpieczeństwo jesteśmy w stanie doposażać stopniowo. Oznacza to, że w momencie montażu np. alarmu istnieje możliwość doposażenia go później w dodatkowe elementy takie jak czujniki dymu bądź czujniki zalania.

 

  

 

  • Montaż i serwis systemów alarmowych w domach jednorodzinnych
  • Instalacje dla firm, hoteli oraz instytucji państwowych
  • Integrowanie istniejących systemów
  • Modernizacje istniejących instalacji
  • Projekty zintegrowanych systemów bezpieczeństwa (systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz telewizji dozorowej)