one

spektrum

systemy Monitoringu

Jesteśmy certyfikowanym instalatorem firmy

Monitoring Sieciowy

 

   Instalacje monitoringu pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa w naszym domu bądź firmie. Widoczne elementy monitoringu działają odstraszająco na potencjalnego złodzieja, jednak gdy dojdzie do popełnienia przestępstwa zdecydowanie dostarczają one nam dowody, które ułatwiają namierzenie przestępcy oraz ukaranie go.

 

  W obecnych czasach instalowany przez nas system bezproblemowo pozwala na obserwację miejsca 24/7 z każdego miejsca na Ziemi w naszym smartfonie bądź komputerze. Powiadomienia o detekcji ruchu w danym obszarze zdecydowanie ułatwiają nam obserwację otoczenia w najważniejszych momentach, a nowoczesne systemy doświetlania nocnego pozwalają nam na bezproblemową widoczność także w mocno zaciemnionych miejscach.

 

Zintegrowane Systemy Bezpieczeństwa

 

   Monitoring, Alarm świetlny czy Alarm głosowy? Wszystkie te opcje możemy scalić w jedną. Sprawny i prawidłowo działający system alarmowy zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

   Jesteśmy w stanie podłączyć do systemu takie elementy jak:  czujniki alarmowe, detektory ruchu, czujniki czadu, czujniki zalania, systemy sygnalizacji pożarowej oraz różne systemy alarmowe wraz z pełną kontrolą dostępu.

 

   Większość urządzeń zwiększających nasze bezpieczeństwo jesteśmy w stanie doposażać stopniowo. Oznacza to, że w momencie montażu np. alarmu istnieje możliwość doposażenia go później w dodatkowe elementy takie jak czujniki dymu bądź czujniki zalania.

 

  • Montaż i serwis systemów monitoringu w domach jednorodzinnych
  • Instalacje dla firm, hoteli oraz instytucji państwowych
  • Tworzenie sieci komputerowej pod monitoring
  • Modernizacje istniejących instalacji
  • Projekty zintegrowanych systemów bezpieczeństwa (systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz telewizji dozorowej)